Fani Mani

FaniMani dla Novus Genesis

Od niedawna mamy możliwość wspierania fundacji robiąc zakupy w sklepach internetowych pomocny w tym będzie poniższy link, który pokieruje bezpośrednio na stronę w serwisie, gdzie podane są linki do sklepów przekazujących wsparcie dla fundacji w zamian za dokonane zakupy w ich sklepie i nic nas to nie kosztuje, gdyż cena zakupów pozostaje bez zmian, a wskazany procent wartości Twojej transakcji wraca do wybranej przez Ciebie organizacji:

Zachęcamy do przekazania tego linku wszystkim, którzy mogą zechcieć wspierać nas podczas robienia swoich zwykłych zakupów online. Można to zrobić na kilka sposobów, na przykład warto:

• Rozesłać maila do swoich znajomych i przyjaciół zapraszając ich do wsparcia naszej inicjatywy,
  • Napisać o możliwości wspierania na swoim Facebooku, można też utworzyć wydarzenia Facebook-owe i zaprosić znajomych.
  • Udostępnić powyższy link na stronie internetowej

Możesz również pobrać: